1. Hakkımızda

Creative & Innovative TRUSTONE Turkey

TRUSTONE TÜRKİYE

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren BerDATA Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti. Biometri sistem üreticisi ve Dünya'da ilkleri geliştiren ve üreten Güney Kore menşeili TRUSTONE GLOBAL Co.Ltd şirketinin Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri'nin "EXCLUSIVE DISTRİBÜTÖRÜ" dür


Biometri sistemlerde  Dünya'nın en iyi ve en yeni teknolojileri kullanarak rakiplerinden farklı bir noktada olduğunu ispat eden TRUSTONE GLOBAL Co Ltd, Access Kontrol Sistemleri, personel takip, parmak izli geçiş sistemleri ve Dünya'da bir ilk olan çift sensör (Dual Inner Skin) teknolojisini geliştiren ve üreten şirket olmuştur. TRUSTONE GLOBAL Co. Ltd ürünlerinde kullandığı LE (Light Emitting Sensor) ve MIS (Multispactral Imaging Sensor) sensörleri ile dünyada biometri pazarında inovasyon gerçekleştirmiştir. Bugün ülkemizde bu konuda faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı firma olmasına rağmen, durmaksızın geliştirilmekte olan en yeni teknolojilerimiz ve firma istek ve ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiren, profesyonel yazılım ekibi ile  biometri sistemlerde, BerDATA Bilişim ve Teknoloji olarak farkındalık gerçekleştirmek ve müşterilerine katma değer sağlamanın gayesi içerisindeyiz.

Firmamız  15 yılı aşkın iş ve sektör tecrübesi ile gerek satış, gerek satış sonrası hizmet anlamında müşterilerine katma değerli çözümler sunmakta, standart paket çözümleri yerine, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir. Sloganımız; "Güvenliğiniz parmaklarınızın ucunda..!" Markamız, geliştirdiği ürünleri en ileri teknoloji ile garanti etmektedir. Hedefimiz; Biometri güvenlik sektöründe ülkemizde yenilikçi bir numaraları şirket olmaktır.